Aygırlar ve Tayları
Kayıtlı atların soy ilişkileri ve sonuçlanmış yerli yarışlardaki başarıları. Bir atı açarak kardeşlerini de inceleyebilirsin.
954 soy kaydı
| Baba | Tay | Start | Birincilik | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|
| Gürsu | 86 | 965 | 132 | %13,7 | %36,3 |
| Klımt (Usa) | 98 | 924 | 131 | %14,2 | %42,4 |
| Altaha | 65 | 1009 | 127 | %12,6 | %29,0 |
| Sakarbaşı | 116 | 1120 | 126 | %11,3 | %27,9 |
| Uçanbey | 98 | 1513 | 126 | %8,3 | %29,9 |
| Sıdney'S Candy (Usa) | 93 | 1142 | 125 | %10,9 | %32,4 |
| Diliran | 100 | 1208 | 121 | %10,0 | %28,6 |
| Touch The Wolf | 62 | 684 | 120 | %17,5 | %42,0 |
| Aır Vıce Marshal (Usa) | 55 | 860 | 120 | %14,0 | %38,3 |
| Şimşeğinoğlu | 91 | 1017 | 110 | %10,8 | %29,3 |
| Good Curry | 50 | 688 | 109 | %15,8 | %41,3 |
| Berksoy | 94 | 938 | 105 | %11,2 | %33,9 |
| Marcavelly (Usa) | 80 | 891 | 105 | %11,8 | %35,8 |
| Avery Island (Usa) | 69 | 843 | 105 | %12,5 | %34,4 |
| Orçun | 63 | 983 | 101 | %10,3 | %31,5 |
| Authorızed (Ire) | 124 | 1263 | 100 | %7,9 | %27,9 |
| Cankardeşler | 56 | 944 | 100 | %10,6 | %29,6 |
| Yakupbey | 57 | 841 | 95 | %11,3 | %34,5 |
| Wın Rıver Wın (Usa) | 75 | 840 | 94 | %11,2 | %35,6 |
| Daredevıl (Usa) | 62 | 898 | 94 | %10,5 | %34,4 |
| Kluger (Jpn) | 66 | 769 | 93 | %12,1 | %33,6 |
| Scarface | 81 | 818 | 90 | %11,0 | %32,8 |
| Wıener Walzer (Ger) | 57 | 590 | 86 | %14,6 | %38,1 |
| Özduran | 34 | 800 | 86 | %10,8 | %33,6 |
| Güntay | 101 | 1054 | 85 | %8,1 | %28,8 |
| Haberkan | 72 | 898 | 82 | %9,1 | %25,1 |
| Euprhates (Usa) | 57 | 955 | 82 | %8,6 | %30,3 |
| Ateştopu | 67 | 840 | 81 | %9,6 | %27,1 |
| Captaın Rıo (Gb) | 75 | 600 | 80 | %13,3 | %35,5 |
| Demirdöven | 95 | 1029 | 78 | %7,6 | %24,8 |
| Serdümen | 89 | 868 | 78 | %9,0 | %28,1 |
| Toccet (Usa) | 58 | 676 | 78 | %11,5 | %39,6 |
| Taykut | 55 | 654 | 77 | %11,8 | %32,7 |
| Embir Han | 40 | 582 | 74 | %12,7 | %32,0 |
| Crımean Tatar | 62 | 781 | 71 | %9,1 | %31,5 |
| Kıng Davıd (Usa) | 66 | 447 | 68 | %15,2 | %36,0 |
| Sadler'S Joy (Usa) | 45 | 416 | 68 | %16,3 | %38,9 |
| Battleground (Usa) | 77 | 596 | 66 | %11,1 | %31,0 |
| Invıncıble Son (Ire) | 83 | 762 | 65 | %8,5 | %27,8 |
| Bushranger (Ire) | 75 | 702 | 65 | %9,3 | %28,2 |
Tay / torun sayısı tüm dünyadaki üretim sayısı değildir; sitedeki at kayıtlarını gösterir. Başarılar yalnız sonuçlanmış, koşmaz olmayan yerli yarış startlarından hesaplanır.

