Kısraklar ve Tayları
Kayıtlı atların soy ilişkileri ve sonuçlanmış yerli yarışlardaki başarıları. Bir atı açarak kardeşlerini de inceleyebilirsin.
7644 soy kaydı
| Anne | Tay | Start | Birincilik | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|
| Laser Gırl | 5 | 102 | 37 | %36,3 | %59,8 |
| Kıristina | 2 | 53 | 32 | %60,4 | %83,0 |
| Badekızım | 6 | 146 | 30 | %20,5 | %41,8 |
| Dilşeker | 3 | 117 | 30 | %25,6 | %46,2 |
| Mhysa | 5 | 102 | 25 | %24,5 | %52,9 |
| Bilana | 4 | 90 | 25 | %27,8 | %50,0 |
| Doğunun Yıldızı | 4 | 88 | 25 | %28,4 | %45,5 |
| Undercover Soldıer (Usa) | 4 | 54 | 25 | %46,3 | %70,4 |
| İlk Kız | 6 | 145 | 24 | %16,6 | %37,9 |
| Sevdamsın Can | 4 | 106 | 24 | %22,6 | %42,5 |
| Simirnalı Kız | 5 | 99 | 23 | %23,2 | %60,6 |
| Alarap | 4 | 136 | 23 | %16,9 | %46,3 |
| Hamarat | 4 | 90 | 23 | %25,6 | %62,2 |
| Hekim | 6 | 146 | 22 | %15,1 | %41,1 |
| Mıss Judge | 4 | 95 | 22 | %23,2 | %54,7 |
| Şanzelizem | 4 | 131 | 22 | %16,8 | %40,5 |
| Hankızı | 3 | 67 | 22 | %32,8 | %64,2 |
| Tumbul Yaprak | 3 | 105 | 22 | %21,0 | %38,1 |
| Canaycan | 5 | 110 | 21 | %19,1 | %40,0 |
| Çeşmiahu | 5 | 149 | 21 | %14,1 | %43,6 |
| Destenaz | 5 | 201 | 21 | %10,4 | %37,8 |
| Sevdalımsıncan | 5 | 132 | 21 | %15,9 | %47,0 |
| Marla Sınger | 4 | 84 | 21 | %25,0 | %50,0 |
| Sarajevo | 4 | 72 | 21 | %29,2 | %59,7 |
| Ahubere | 3 | 104 | 21 | %20,2 | %37,5 |
| Kızılgüneş | 3 | 188 | 21 | %11,2 | %34,0 |
| Derincan | 6 | 195 | 20 | %10,3 | %32,8 |
| Seray Kızı | 6 | 87 | 20 | %23,0 | %47,1 |
| Yeşilçay | 6 | 104 | 20 | %19,2 | %43,3 |
| Sahra | 5 | 143 | 20 | %14,0 | %36,4 |
| Şanslı | 5 | 82 | 20 | %24,4 | %46,3 |
| Sea Secret | 5 | 87 | 20 | %23,0 | %56,3 |
| Gülerana | 4 | 97 | 20 | %20,6 | %48,5 |
| Vey Ron | 4 | 109 | 20 | %18,3 | %52,3 |
| Aysevil | 3 | 42 | 20 | %47,6 | %73,8 |
| Esinim | 3 | 186 | 20 | %10,8 | %33,3 |
| Elmasbike | 5 | 170 | 19 | %11,2 | %25,9 |
| Nakiye | 5 | 100 | 19 | %19,0 | %36,0 |
| Raziye | 5 | 153 | 19 | %12,4 | %32,7 |
| Texas Tea | 5 | 144 | 19 | %13,2 | %34,0 |
Tay / torun sayısı tüm dünyadaki üretim sayısı değildir; sitedeki at kayıtlarını gösterir. Başarılar yalnız sonuçlanmış, koşmaz olmayan yerli yarış startlarından hesaplanır.

