Aygırlar ve Tayları
Kayıtlı atların soy ilişkileri ve sonuçlanmış yerli yarışlardaki başarıları. Bir atı açarak kardeşlerini de inceleyebilirsin.
954 soy kaydı
| Baba | Tay | Start | Birincilik | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|
| Turbo | 304 | 5511 | 622 | %11,3 | %32,0 |
| Mendıp (Usa) | 302 | 4051 | 448 | %11,1 | %34,6 |
| Torok (Ire) | 252 | 3059 | 446 | %14,6 | %41,4 |
| Kaızbert (Ru) | 205 | 3589 | 423 | %11,8 | %33,8 |
| Kaneko | 258 | 2875 | 383 | %13,3 | %37,7 |
| Özgünhan | 165 | 2976 | 354 | %11,9 | %35,3 |
| Tızway (Usa) | 197 | 2494 | 338 | %13,6 | %36,9 |
| Lıon Heart (Usa) | 237 | 2859 | 300 | %10,5 | %33,5 |
| Tamerinoğlu | 159 | 2849 | 276 | %9,7 | %31,6 |
| Bodemeıster (Usa) | 213 | 2215 | 273 | %12,3 | %31,3 |
| Papa Clem (Usa) | 175 | 2385 | 264 | %11,1 | %36,1 |
| Bluegrass Cat (Usa) | 172 | 1881 | 254 | %13,5 | %36,8 |
| Natıve Khan (Fr) | 214 | 2104 | 251 | %11,9 | %36,5 |
| Myboycharlıe (Ire) | 213 | 2469 | 250 | %10,1 | %32,2 |
| Vıctory Gallop (Can) | 167 | 1893 | 243 | %12,8 | %39,1 |
| Ayabakan | 161 | 2134 | 232 | %10,9 | %30,7 |
| Saadın Gücü | 101 | 1908 | 231 | %12,1 | %34,7 |
| Approve (Ire) | 151 | 2122 | 223 | %10,5 | %31,5 |
| Serhantay | 151 | 2083 | 219 | %10,5 | %30,9 |
| Fatih Ağa | 143 | 1878 | 214 | %11,4 | %30,5 |
| Super Saver (Usa) | 184 | 1911 | 213 | %11,1 | %34,2 |
| Graystorm | 149 | 1997 | 210 | %10,5 | %31,6 |
| Kayayürekli | 106 | 1573 | 206 | %13,1 | %34,9 |
| Trappe Shot (Usa) | 147 | 1817 | 201 | %11,1 | %33,5 |
| Hakeem (Usa) | 167 | 1594 | 197 | %12,4 | %33,5 |
| Luxor | 128 | 1386 | 191 | %13,8 | %37,1 |
| Baba Mevlüt | 131 | 1812 | 184 | %10,2 | %29,7 |
| Uçanoğlu | 118 | 1482 | 169 | %11,4 | %30,8 |
| Tümöz Bey | 90 | 1348 | 165 | %12,2 | %32,6 |
| Özhaber | 84 | 1330 | 165 | %12,4 | %35,0 |
| Smart Robın (Jpn) | 152 | 1737 | 164 | %9,4 | %29,2 |
| Sonalp | 91 | 1781 | 164 | %9,2 | %31,3 |
| Vıctoıre Pısa (Jpn) | 132 | 1669 | 159 | %9,5 | %28,1 |
| Run Away And Hıde (Usa) | 101 | 1119 | 153 | %13,7 | %37,2 |
| Gümbürgümbür | 147 | 1378 | 149 | %10,8 | %31,1 |
| Karaüzüm | 116 | 1628 | 146 | %9,0 | %26,8 |
| Gelibolu | 156 | 1605 | 144 | %9,0 | %30,3 |
| Agresıvo (Usa) | 109 | 1211 | 141 | %11,6 | %35,2 |
| Yılmabaşar | 80 | 1133 | 140 | %12,4 | %34,1 |
| General Quarters (Usa) | 152 | 1111 | 137 | %12,3 | %32,9 |
Tay / torun sayısı tüm dünyadaki üretim sayısı değildir; sitedeki at kayıtlarını gösterir. Başarılar yalnız sonuçlanmış, koşmaz olmayan yerli yarış startlarından hesaplanır.

