Anne Babaları ve Torunları
Kayıtlı atların soy ilişkileri ve sonuçlanmış yerli yarışlardaki başarıları. Bir atı açarak kardeşlerini de inceleyebilirsin.
1174 soy kaydı
| Anne babası | Torun | Start | Birincilik | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|
| Lıon Heart (Usa) | 409 | 4555 | 518 | %11,4 | %34,3 |
| Vıctory Gallop (Can) | 332 | 4160 | 502 | %12,1 | %35,4 |
| Unaccounted For (Usa) | 286 | 3339 | 499 | %14,9 | %39,9 |
| Haberbatur | 320 | 4486 | 461 | %10,3 | %31,3 |
| Bilgin | 258 | 3751 | 407 | %10,9 | %31,4 |
| Royal Abjar (Usa) | 237 | 2754 | 333 | %12,1 | %34,9 |
| Mountaın Cat (Usa) | 252 | 2920 | 320 | %11,0 | %32,2 |
| Kaneko | 257 | 2537 | 311 | %12,3 | %33,7 |
| Turbo | 253 | 3023 | 294 | %9,7 | %30,6 |
| Caş | 178 | 2708 | 284 | %10,5 | %31,4 |
| Özgünhan | 165 | 2544 | 281 | %11,0 | %34,0 |
| Srı Pekan (Usa) | 212 | 2416 | 273 | %11,3 | %32,6 |
| Bosporus (Ire) | 243 | 2926 | 261 | %8,9 | %31,3 |
| Demirkazık | 166 | 2102 | 253 | %12,0 | %31,3 |
| Altaha | 141 | 2373 | 231 | %9,7 | %30,1 |
| Wın Rıver Wın (Usa) | 167 | 2018 | 217 | %10,8 | %34,7 |
| Okawango (Usa) | 129 | 1663 | 215 | %12,9 | %37,1 |
| Yonaguska (Usa) | 116 | 1557 | 214 | %13,7 | %36,2 |
| Strıke The Gold (Usa) | 119 | 1462 | 207 | %14,2 | %40,1 |
| Tamerinoğlu | 135 | 2097 | 188 | %9,0 | %29,6 |
| Gobakbey | 128 | 1659 | 185 | %11,2 | %33,2 |
| Odinhan | 161 | 1891 | 174 | %9,2 | %29,1 |
| Luxor | 165 | 1616 | 173 | %10,7 | %33,0 |
| Araslı | 117 | 1573 | 170 | %10,8 | %31,7 |
| Sağanak | 129 | 1442 | 163 | %11,3 | %32,0 |
| Yalaz | 115 | 1277 | 163 | %12,8 | %30,4 |
| Kaızbert (Ru) | 129 | 1357 | 158 | %11,6 | %29,7 |
| İbocan | 130 | 1406 | 151 | %10,7 | %30,8 |
| Rikardo | 108 | 1499 | 150 | %10,0 | %31,8 |
| Dehere (Usa) | 93 | 1039 | 143 | %13,8 | %36,4 |
| Bın Ajwaad (Ire) | 113 | 1176 | 137 | %11,6 | %34,3 |
| Ayabakan | 99 | 1323 | 135 | %10,2 | %31,8 |
| Perfect Storm | 114 | 1262 | 134 | %10,6 | %31,7 |
| Şövalye | 92 | 1278 | 134 | %10,5 | %29,1 |
| Cuvee (Usa) | 134 | 1294 | 132 | %10,2 | %30,1 |
| Dıvıne Lıght* (Jpn) | 96 | 1193 | 127 | %10,6 | %30,7 |
| Eagle Eyed (Usa) | 123 | 1220 | 125 | %10,2 | %33,3 |
| Yaşarcık | 99 | 1248 | 120 | %9,6 | %28,4 |
| Powerscourt (Gb) | 127 | 1249 | 117 | %9,4 | %31,5 |
| Always A Classıc (Can) | 119 | 1253 | 102 | %8,1 | %31,2 |
Tay / torun sayısı tüm dünyadaki üretim sayısı değildir; sitedeki at kayıtlarını gösterir. Başarılar yalnız sonuçlanmış, koşmaz olmayan yerli yarış startlarından hesaplanır.

