Aygırlar ve Tayları
Kayıtlı atların soy ilişkileri ve sonuçlanmış yerli yarışlardaki başarıları. Bir atı açarak kardeşlerini de inceleyebilirsin.
957 soy kaydı
| Baba | Tay | Start | Birincilik | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|
| Turbo | 305 | 5559 | 628 | %11,3 | %31,9 |
| Mendıp (Usa) | 303 | 4078 | 450 | %11,0 | %34,5 |
| Torok (Ire) | 252 | 3079 | 447 | %14,5 | %41,3 |
| Kaızbert (Ru) | 206 | 3623 | 428 | %11,8 | %33,8 |
| Kaneko | 259 | 2890 | 385 | %13,3 | %37,8 |
| Özgünhan | 165 | 3003 | 359 | %12,0 | %35,4 |
| Tızway (Usa) | 197 | 2496 | 338 | %13,5 | %36,9 |
| Lıon Heart (Usa) | 239 | 2898 | 304 | %10,5 | %33,5 |
| Tamerinoğlu | 159 | 2862 | 276 | %9,6 | %31,5 |
| Bodemeıster (Usa) | 213 | 2217 | 273 | %12,3 | %31,3 |
| Papa Clem (Usa) | 175 | 2402 | 266 | %11,1 | %36,0 |
| Bluegrass Cat (Usa) | 172 | 1890 | 255 | %13,5 | %36,9 |
| Natıve Khan (Fr) | 214 | 2111 | 252 | %11,9 | %36,4 |
| Myboycharlıe (Ire) | 214 | 2476 | 250 | %10,1 | %32,2 |
| Vıctory Gallop (Can) | 167 | 1920 | 246 | %12,8 | %38,9 |
| Ayabakan | 161 | 2144 | 234 | %10,9 | %30,7 |
| Saadın Gücü | 101 | 1916 | 232 | %12,1 | %34,8 |
| Approve (Ire) | 151 | 2132 | 224 | %10,5 | %31,6 |
| Serhantay | 151 | 2093 | 220 | %10,5 | %30,8 |
| Super Saver (Usa) | 184 | 1916 | 214 | %11,2 | %34,2 |
| Fatih Ağa | 143 | 1878 | 214 | %11,4 | %30,5 |
| Graystorm | 149 | 2007 | 212 | %10,6 | %31,7 |
| Kayayürekli | 107 | 1588 | 208 | %13,1 | %34,9 |
| Trappe Shot (Usa) | 147 | 1826 | 202 | %11,1 | %33,6 |
| Hakeem (Usa) | 167 | 1599 | 198 | %12,4 | %33,5 |
| Luxor | 128 | 1388 | 191 | %13,8 | %37,0 |
| Baba Mevlüt | 131 | 1824 | 187 | %10,3 | %29,8 |
| Uçanoğlu | 120 | 1500 | 170 | %11,3 | %30,6 |
| Smart Robın (Jpn) | 153 | 1753 | 168 | %9,6 | %29,4 |
| Özhaber | 84 | 1339 | 166 | %12,4 | %34,9 |
| Tümöz Bey | 90 | 1362 | 165 | %12,1 | %32,4 |
| Sonalp | 92 | 1793 | 164 | %9,1 | %31,3 |
| Vıctoıre Pısa (Jpn) | 132 | 1670 | 159 | %9,5 | %28,1 |
| Run Away And Hıde (Usa) | 101 | 1124 | 153 | %13,6 | %37,1 |
| Gümbürgümbür | 147 | 1378 | 149 | %10,8 | %31,1 |
| Karaüzüm | 116 | 1643 | 147 | %8,9 | %26,7 |
| Gelibolu | 157 | 1615 | 146 | %9,0 | %30,4 |
| Agresıvo (Usa) | 109 | 1215 | 141 | %11,6 | %35,3 |
| Yılmabaşar | 80 | 1133 | 140 | %12,4 | %34,1 |
| General Quarters (Usa) | 152 | 1116 | 138 | %12,4 | %33,1 |
Tay / torun sayısı tüm dünyadaki üretim sayısı değildir; sitedeki at kayıtlarını gösterir. Başarılar yalnız sonuçlanmış, koşmaz olmayan yerli yarış startlarından hesaplanır.

