Noktabatur · Anne Babası Profili
Noktabatur hattında 25 kayıtlı torun; 25 atın sonuçlanmış yerli yarış kaydı var. 1 Ocak 2022 – 4 Kasım 2026
Hangi piste uygun?
En az 20 start bulunan pistler arasında en yüksek kazanma oranı Çim pistte: %10,4 (77 start, 8 birincilik).
Bu karşılaştırma gözlenen yarış başarısıdır. Mesafe, rakip kalitesi ve koşan atların farklılığı düzeltilmemiştir; tek bir tayın pist uygunluğunu kesinleştirmez.
Pist bazında performans
| Kategori | Start | Birincilik | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|
| Kum | 200 | 18 | %9,0 | %27,0 |
| Çim | 77 | 8 | %10,4 | %24,7 |
| Sentetik | 15 | 1 | %6,7 | %13,3 |
Mesafeye göre performans
| Kategori | Start | Birincilik | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|
| Kısa · 1300 m ve altı | 102 | 10 | %9,8 | %20,6 |
| Orta · 1301–1800 m | 115 | 9 | %7,8 | %30,4 |
| Uzun · 1801 m ve üstü | 75 | 8 | %10,7 | %25,3 |
Hipodrom başarıları
| Kategori | Start | Birincilik | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|
| İzmir Şirinyer Hipodromu | 73 | 10 | %13,7 | %34,2 |
| Ankara 75. Yıl Hipodromu | 51 | 4 | %7,8 | %23,5 |
| Şanlıurfa Hipodromu | 42 | 3 | %7,1 | %19,0 |
| Adana Yeşiloba Hipodromu | 34 | 3 | %8,8 | %20,6 |
| Bursa Osmangazi Hipodromu | 20 | 3 | %15,0 | %35,0 |
| Elazığ Hipodromu | 34 | 2 | %5,9 | %23,5 |
| Antalya Hipodromu | 9 | 1 | %11,1 | %22,2 |
| Diyarbakır Hipodromu | 8 | 1 | %12,5 | %25,0 |
| İstanbul Veliefendi Hipodromu | 17 | 0 | %0,0 | %11,8 |
| Kocaeli Kartepe Hipodromu | 4 | 0 | %0,0 | %50,0 |
Islak / ağır dahil pist durumları
| Kategori | Start | Birincilik | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 173 | 14 | %8,1 | %26,6 |
| Çim · Normal | 65 | 6 | %9,2 | %24,6 |
| Sentetik · Normal | 15 | 1 | %6,7 | %13,3 |
| Kum · Nemli | 12 | 0 | %0,0 | %16,7 |
| Kum · Islak | 10 | 3 | %30,0 | %50,0 |
| Kum · Sulu | 5 | 1 | %20,0 | %20,0 |
| Çim · Yumuşak | 5 | 1 | %20,0 | %20,0 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 4 | 0 | %0,0 | %25,0 |
| Çim · Çok Yumuşak | 2 | 1 | %50,0 | %50,0 |
| Çim · Ağır | 1 | 0 | %0,0 | %0,0 |
Torunları ve en başarılı atları
Birincilik, ardından start sayısına göre sıralanır. At profilinde öz ve yarım kardeşlerini görebilirsin.
| At | Baba | Anne | Start | Birincilik | Kazanma |
|---|---|---|---|---|---|
| Asaf Baba | Saadın Gücü | Badra | 63 | 6 | %9,5 |
| Jön Rome | Baş Hükümdar | Berzah Sultan | 27 | 5 | %18,5 |
| Afrika Aslanı | Tamerinoğlu | Uzlucakızı | 27 | 4 | %14,8 |
| Baş Kısrak | Oymakbeyi | Berzah Sultan | 7 | 3 | %42,9 |
| Soylu Gülüm | Haberkan | Soylu Melek | 31 | 2 | %6,5 |
| Karazemin Gülü | Fatih Ağa | Soylu Melek | 20 | 2 | %10,0 |
| Güzel İzmir | Oymakbeyi | Berzah Sultan | 24 | 1 | %4,2 |
| Cehter | Uçanoğlu | Torabora | 14 | 1 | %7,1 |
| Ulvi | Serhantay | Ezdar | 9 | 1 | %11,1 |
| Anadolu Fırtınası | Gelibolu | Badra | 5 | 1 | %20,0 |
| Torcanhan | Turbo | Kırnokta | 3 | 1 | %33,3 |
| Ferayım | Uçanoğlu | Ezdar | 12 | 0 | %0,0 |
| Romaniyo | Oymakbeyi | Berzah Sultan | 8 | 0 | %0,0 |
| Siyah Sancak | Oymakbeyi | Berzah Sultan | 7 | 0 | %0,0 |
| Ezdar Gülü | Serhantay | Ezdar | 6 | 0 | %0,0 |
| Serhan Miro | Serhantay | Şevalkızı | 5 | 0 | %0,0 |
| Afrikaçocuğu | Özgünhan | Uzlucakızı | 4 | 0 | %0,0 |
| Semram | Uçanoğlu | Dilberkızı | 4 | 0 | %0,0 |
| Uçuk | Uçanbey | Nurtayım | 4 | 0 | %0,0 |
| Odette | Gümbürgümbür | Badra | 3 | 0 | %0,0 |
| Bezirganhan | Yamaner | Torabora | 2 | 0 | %0,0 |
| Fırtına Fuat | Şef | Ezdar | 2 | 0 | %0,0 |
| Kırkuruş | Cihanefe | Badra | 2 | 0 | %0,0 |
| Kutayhan | Şef | Ezdar | 2 | 0 | %0,0 |
| Meleycan | Cankardeşler | Mügemcan | 1 | 0 | %0,0 |
Soy ilişkisi nasıl okunur?
Buradaki atların annelerinin babası bu aygırdır; doğrudan tay listesi değildir. Anne ve babası aynı atlar öz kardeş, yalnız annesi veya babası aynı atlar yarım kardeştir. İsim benzerliğinden akrabalık çıkarılmaz.
Tüm veriler site arşiviyle sınırlıdır. Sıfır start, atın hiç yarışmadığı değil arşivde sonuç kaydı bulunmadığı anlamına gelir.

