Gondor · Pedigri ve Tayları
Gondor hattında 5 kayıtlı tay; 5 atın sonuçlanmış yerli yarış kaydı var. 1 Ağustos 2023 – 9 Ekim 2026
Hangi piste uygun?
En az 20 start bulunan pistler arasında en yüksek kazanma oranı Kum pistte: %24,1 (29 start, 7 birincilik).
Bu karşılaştırma gözlenen yarış başarısıdır. Mesafe, rakip kalitesi ve koşan atların farklılığı düzeltilmemiştir; tek bir tayın pist uygunluğunu kesinleştirmez.
Pist bazında performans
| Kategori | Start | Birincilik | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|
| Çim | 42 | 6 | %14,3 | %33,3 |
| Kum | 29 | 7 | %24,1 | %48,3 |
| Sentetik | 23 | 3 | %13,0 | %47,8 |
Mesafeye göre performans
| Kategori | Start | Birincilik | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|
| Kısa · 1300 m ve altı | 18 | 4 | %22,2 | %27,8 |
| Orta · 1301–1800 m | 39 | 4 | %10,3 | %35,9 |
| Uzun · 1801 m ve üstü | 37 | 8 | %21,6 | %54,1 |
Hipodrom başarıları
| Kategori | Start | Birincilik | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|
| İstanbul Veliefendi Hipodromu | 37 | 8 | %21,6 | %56,8 |
| Bursa Osmangazi Hipodromu | 26 | 3 | %11,5 | %26,9 |
| Kocaeli Kartepe Hipodromu | 6 | 2 | %33,3 | %66,7 |
| İzmir Şirinyer Hipodromu | 5 | 1 | %20,0 | %40,0 |
| Adana Yeşiloba Hipodromu | 3 | 1 | %33,3 | %66,7 |
| Elazığ Hipodromu | 1 | 1 | %100,0 | %100,0 |
| Antalya Hipodromu | 8 | 0 | %0,0 | %12,5 |
| Şanlıurfa Hipodromu | 5 | 0 | %0,0 | %0,0 |
| Ankara 75. Yıl Hipodromu | 2 | 0 | %0,0 | %50,0 |
| Diyarbakır Hipodromu | 1 | 0 | %0,0 | %0,0 |
Islak / ağır dahil pist durumları
| Kategori | Start | Birincilik | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 35 | 4 | %11,4 | %31,4 |
| Kum · Normal | 23 | 7 | %30,4 | %47,8 |
| Sentetik · Normal | 21 | 3 | %14,3 | %47,6 |
| Kum · Nemli | 4 | 0 | %0,0 | %50,0 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 3 | 2 | %66,7 | %66,7 |
| Kum · Islak | 2 | 0 | %0,0 | %50,0 |
| Çim · Çok Yumuşak | 2 | 0 | %0,0 | %50,0 |
| Çim · Ağır | 1 | 0 | %0,0 | %0,0 |
| Sentetik · Islak | 1 | 0 | %0,0 | %100,0 |
| Sentetik · Nemli | 1 | 0 | %0,0 | %0,0 |
| Çim · Çok Ağır | 1 | 0 | %0,0 | %0,0 |
Tayları ve en başarılı atları
Birincilik, ardından start sayısına göre sıralanır. At profilinde öz ve yarım kardeşlerini görebilirsin.
| At | Baba | Anne | Start | Birincilik | Kazanma |
|---|---|---|---|---|---|
| Pythagorean Theory | Torok (Ire) | Gondor | 33 | 8 | %24,2 |
| Uygar Bey | Cebeltay | Gondor | 34 | 4 | %11,8 |
| Utkucuk | Yonaguska (Usa) | Gondor | 12 | 3 | %25,0 |
| My Brave Gırl | Marcavelly (Usa) | Gondor | 5 | 1 | %20,0 |
| Elacık | Torok (Ire) | Gondor | 10 | 0 | %0,0 |
Soy ilişkisi nasıl okunur?
Bu listedeki atların kayıtlı annesi Gondor olarak geçer. Anne ve babası aynı atlar öz kardeş, yalnız annesi veya babası aynı atlar yarım kardeştir. İsim benzerliğinden akrabalık çıkarılmaz.
Tüm veriler site arşiviyle sınırlıdır. Sıfır start, atın hiç yarışmadığı değil arşivde sonuç kaydı bulunmadığı anlamına gelir.

