Perfecto · Pedigri ve Tayları
Perfecto hattında 21 kayıtlı tay; 21 atın sonuçlanmış yerli yarış kaydı var. 19 Şubat 2022 – 31 Ekim 2026
Hangi piste uygun?
En az 20 start bulunan pistler arasında en yüksek kazanma oranı Çim pistte: %10,0 (80 start, 8 birincilik).
Bu karşılaştırma gözlenen yarış başarısıdır. Mesafe, rakip kalitesi ve koşan atların farklılığı düzeltilmemiştir; tek bir tayın pist uygunluğunu kesinleştirmez.
Pist bazında performans
| Kategori | Start | Birincilik | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|
| Kum | 175 | 13 | %7,4 | %32,6 |
| Çim | 80 | 8 | %10,0 | %41,3 |
| Sentetik | 36 | 2 | %5,6 | %30,6 |
Mesafeye göre performans
| Kategori | Start | Birincilik | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|
| Kısa · 1300 m ve altı | 114 | 8 | %7,0 | %33,3 |
| Orta · 1301–1800 m | 108 | 10 | %9,3 | %32,4 |
| Uzun · 1801 m ve üstü | 69 | 5 | %7,2 | %40,6 |
Hipodrom başarıları
| Kategori | Start | Birincilik | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|
| İstanbul Veliefendi Hipodromu | 30 | 5 | %16,7 | %50,0 |
| Antalya Hipodromu | 35 | 4 | %11,4 | %31,4 |
| Şanlıurfa Hipodromu | 59 | 3 | %5,1 | %25,4 |
| Elazığ Hipodromu | 12 | 3 | %25,0 | %41,7 |
| Bursa Osmangazi Hipodromu | 35 | 2 | %5,7 | %51,4 |
| Ankara 75. Yıl Hipodromu | 34 | 2 | %5,9 | %44,1 |
| Diyarbakır Hipodromu | 27 | 2 | %7,4 | %37,0 |
| Kocaeli Kartepe Hipodromu | 22 | 1 | %4,5 | %45,5 |
| Adana Yeşiloba Hipodromu | 15 | 1 | %6,7 | %13,3 |
| İzmir Şirinyer Hipodromu | 22 | 0 | %0,0 | %0,0 |
Islak / ağır dahil pist durumları
| Kategori | Start | Birincilik | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 149 | 11 | %7,4 | %33,6 |
| Çim · Normal | 67 | 5 | %7,5 | %37,3 |
| Sentetik · Normal | 31 | 2 | %6,5 | %29,0 |
| Kum · Nemli | 16 | 2 | %12,5 | %37,5 |
| Kum · Sulu | 6 | 0 | %0,0 | %16,7 |
| Çim · Yumuşak | 4 | 2 | %50,0 | %75,0 |
| Çim · Çok Yumuşak | 4 | 1 | %25,0 | %75,0 |
| Sentetik · Nemli | 4 | 0 | %0,0 | %25,0 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 3 | 0 | %0,0 | %0,0 |
| Kum · Islak | 3 | 0 | %0,0 | %0,0 |
| Çim · Ağır | 1 | 0 | %0,0 | %100,0 |
| Çim · Biraz Ağır | 1 | 0 | %0,0 | %100,0 |
| Sentetik · Sulu | 1 | 0 | %0,0 | %100,0 |
| Kum · | 1 | 0 | %0,0 | %0,0 |
Tayları ve en başarılı atları
Birincilik, ardından start sayısına göre sıralanır. At profilinde öz ve yarım kardeşlerini görebilirsin.
| At | Baba | Anne | Start | Birincilik | Kazanma |
|---|---|---|---|---|---|
| İsyan Arzum | Perfecto | Belize | 31 | 5 | %16,1 |
| Grey Kurt | Perfecto | Bzıya | 33 | 4 | %12,1 |
| Prenses Matra | Perfecto | Mıss Nancy | 17 | 3 | %17,6 |
| Prenses Hira | Perfecto | Elhathrah (Ire) | 38 | 2 | %5,3 |
| Rahat Oll | Perfecto | Freude | 22 | 2 | %9,1 |
| Esin Güzeli | Perfecto | Gray Gırl | 26 | 1 | %3,8 |
| Soylu Yağmur | Perfecto | Şubar | 21 | 1 | %4,8 |
| Eliş Gülü | Perfecto | Adrıana La Cerva (Gb) | 17 | 1 | %5,9 |
| Endowed | Perfecto | Ayella | 16 | 1 | %6,3 |
| Garncho | Perfecto | Royal Kaşgar | 14 | 1 | %7,1 |
| Ardaşah | Perfecto | Jet Set | 8 | 1 | %12,5 |
| Küçük Zamanı | Perfecto | Gold Dıgger | 1 | 1 | %100,0 |
| Bongusta | Perfecto | Zehir | 16 | 0 | %0,0 |
| Bays | Perfecto | Rose De Normandıe (Fr) | 9 | 0 | %0,0 |
| Torun Eray | Perfecto | Parvati | 8 | 0 | %0,0 |
| Torun Kaan | Perfecto | Fumıka | 4 | 0 | %0,0 |
| Azimut | Perfecto | Fatma In My Heart | 3 | 0 | %0,0 |
| Matra Gülü | Perfecto | Dınah (Fr) | 3 | 0 | %0,0 |
| Red Knight | Perfecto | Vıctory Blues | 2 | 0 | %0,0 |
| Şabze | Perfecto | Bak | 1 | 0 | %0,0 |
| Tomb Raıder | Perfecto | Queen Of The Storm | 1 | 0 | %0,0 |
Soy ilişkisi nasıl okunur?
Bu listedeki atların kayıtlı babası Perfecto olarak geçer. Anne ve babası aynı atlar öz kardeş, yalnız annesi veya babası aynı atlar yarım kardeştir. İsim benzerliğinden akrabalık çıkarılmaz.
Tüm veriler site arşiviyle sınırlıdır. Sıfır start, atın hiç yarışmadığı değil arşivde sonuç kaydı bulunmadığı anlamına gelir.

