Onurkaan · Pedigri ve Tayları
Onurkaan hattında 59 kayıtlı tay; 59 atın sonuçlanmış yerli yarış kaydı var. 8 Mart 2022 – 31 Ekim 2026
Hangi piste uygun?
En az 20 start bulunan pistler arasında en yüksek kazanma oranı Çim pistte: %8,2 (268 start, 22 birincilik).
Bu karşılaştırma gözlenen yarış başarısıdır. Mesafe, rakip kalitesi ve koşan atların farklılığı düzeltilmemiştir; tek bir tayın pist uygunluğunu kesinleştirmez.
Pist bazında performans
| Kategori | Start | Birincilik | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|
| Kum | 369 | 19 | %5,1 | %19,8 |
| Çim | 268 | 22 | %8,2 | %23,9 |
| Sentetik | 137 | 7 | %5,1 | %23,4 |
Mesafeye göre performans
| Kategori | Start | Birincilik | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|
| Kısa · 1300 m ve altı | 285 | 25 | %8,8 | %26,0 |
| Orta · 1301–1800 m | 326 | 14 | %4,3 | %18,4 |
| Uzun · 1801 m ve üstü | 163 | 9 | %5,5 | %21,5 |
Hipodrom başarıları
| Kategori | Start | Birincilik | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|
| İzmir Şirinyer Hipodromu | 149 | 14 | %9,4 | %24,2 |
| Bursa Osmangazi Hipodromu | 137 | 11 | %8,0 | %22,6 |
| İstanbul Veliefendi Hipodromu | 156 | 8 | %5,1 | %24,4 |
| Şanlıurfa Hipodromu | 80 | 4 | %5,0 | %25,0 |
| Elazığ Hipodromu | 53 | 4 | %7,5 | %22,6 |
| Adana Yeşiloba Hipodromu | 47 | 3 | %6,4 | %25,5 |
| Antalya Hipodromu | 66 | 2 | %3,0 | %10,6 |
| Ankara 75. Yıl Hipodromu | 45 | 2 | %4,4 | %15,6 |
| Kocaeli Kartepe Hipodromu | 34 | 0 | %0,0 | %8,8 |
| Diyarbakır Hipodromu | 7 | 0 | %0,0 | %42,9 |
Islak / ağır dahil pist durumları
| Kategori | Start | Birincilik | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 316 | 16 | %5,1 | %19,9 |
| Çim · Normal | 210 | 18 | %8,6 | %24,3 |
| Sentetik · Normal | 123 | 6 | %4,9 | %25,2 |
| Kum · Nemli | 30 | 2 | %6,7 | %16,7 |
| Çim · Yumuşak | 23 | 2 | %8,7 | %21,7 |
| Çim · Çok Yumuşak | 20 | 1 | %5,0 | %20,0 |
| Kum · Islak | 16 | 0 | %0,0 | %12,5 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 7 | 0 | %0,0 | %14,3 |
| Kum · Sulu | 7 | 1 | %14,3 | %42,9 |
| Çim · Ağır | 6 | 1 | %16,7 | %50,0 |
| Sentetik · Nemli | 6 | 0 | %0,0 | %0,0 |
| Sentetik · | 5 | 1 | %20,0 | %20,0 |
| Sentetik · Islak | 2 | 0 | %0,0 | %0,0 |
| Çim · Çok Ağır | 1 | 0 | %0,0 | %0,0 |
| Çim · Biraz Ağır | 1 | 0 | %0,0 | %0,0 |
| Sentetik · Sulu | 1 | 0 | %0,0 | %0,0 |
Tayları ve en başarılı atları
Birincilik, ardından start sayısına göre sıralanır. At profilinde öz ve yarım kardeşlerini görebilirsin.
Soy ilişkisi nasıl okunur?
Bu listedeki atların kayıtlı babası Onurkaan olarak geçer. Anne ve babası aynı atlar öz kardeş, yalnız annesi veya babası aynı atlar yarım kardeştir. İsim benzerliğinden akrabalık çıkarılmaz.
Tüm veriler site arşiviyle sınırlıdır. Sıfır start, atın hiç yarışmadığı değil arşivde sonuç kaydı bulunmadığı anlamına gelir.

