Enderefe · Pedigri ve Tayları
Enderefe hattında 58 kayıtlı tay; 58 atın sonuçlanmış yerli yarış kaydı var. 27 Nisan 2023 – 5 Kasım 2026
Hangi piste uygun?
En az 20 start bulunan pistler arasında en yüksek kazanma oranı Kum pistte: %11,5 (459 start, 53 birincilik).
Bu karşılaştırma gözlenen yarış başarısıdır. Mesafe, rakip kalitesi ve koşan atların farklılığı düzeltilmemiştir; tek bir tayın pist uygunluğunu kesinleştirmez.
Pist bazında performans
| Kategori | Start | Birincilik | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|
| Kum | 459 | 53 | %11,5 | %36,8 |
| Çim | 151 | 11 | %7,3 | %26,5 |
| Sentetik | 23 | 1 | %4,3 | %13,0 |
Mesafeye göre performans
| Kategori | Start | Birincilik | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|
| Kısa · 1300 m ve altı | 254 | 20 | %7,9 | %31,1 |
| Orta · 1301–1800 m | 257 | 29 | %11,3 | %34,2 |
| Uzun · 1801 m ve üstü | 122 | 16 | %13,1 | %36,9 |
Hipodrom başarıları
| Kategori | Start | Birincilik | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|
| Ankara 75. Yıl Hipodromu | 151 | 20 | %13,2 | %31,1 |
| Bursa Osmangazi Hipodromu | 71 | 13 | %18,3 | %39,4 |
| Şanlıurfa Hipodromu | 116 | 10 | %8,6 | %25,9 |
| Adana Yeşiloba Hipodromu | 86 | 5 | %5,8 | %34,9 |
| Kocaeli Kartepe Hipodromu | 39 | 5 | %12,8 | %48,7 |
| Elazığ Hipodromu | 66 | 4 | %6,1 | %43,9 |
| Diyarbakır Hipodromu | 21 | 4 | %19,0 | %38,1 |
| İstanbul Veliefendi Hipodromu | 53 | 3 | %5,7 | %24,5 |
| Antalya Hipodromu | 8 | 1 | %12,5 | %50,0 |
| İzmir Şirinyer Hipodromu | 22 | 0 | %0,0 | %18,2 |
Islak / ağır dahil pist durumları
| Kategori | Start | Birincilik | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 407 | 44 | %10,8 | %34,9 |
| Çim · Normal | 116 | 9 | %7,8 | %28,4 |
| Kum · Nemli | 24 | 4 | %16,7 | %54,2 |
| Sentetik · Normal | 23 | 1 | %4,3 | %13,0 |
| Kum · Islak | 18 | 4 | %22,2 | %61,1 |
| Çim · Çok Yumuşak | 10 | 0 | %0,0 | %10,0 |
| Kum · Sulu | 10 | 1 | %10,0 | %30,0 |
| Çim · Yumuşak | 9 | 0 | %0,0 | %11,1 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 8 | 0 | %0,0 | %12,5 |
| Çim · Ağır | 4 | 2 | %50,0 | %75,0 |
| Çim · Biraz Ağır | 3 | 0 | %0,0 | %33,3 |
| Çim · Çok Ağır | 1 | 0 | %0,0 | %0,0 |
Tayları ve en başarılı atları
Birincilik, ardından start sayısına göre sıralanır. At profilinde öz ve yarım kardeşlerini görebilirsin.
Soy ilişkisi nasıl okunur?
Bu listedeki atların kayıtlı babası Enderefe olarak geçer. Anne ve babası aynı atlar öz kardeş, yalnız annesi veya babası aynı atlar yarım kardeştir. İsim benzerliğinden akrabalık çıkarılmaz.
Tüm veriler site arşiviyle sınırlıdır. Sıfır start, atın hiç yarışmadığı değil arşivde sonuç kaydı bulunmadığı anlamına gelir.

